Site Loader

Naturalny kolor włosów również może być interesujący. Przekonała się o tym niejedna kobieta, która wybrała taki produkt jak Khadi henna (https://www.bee.pl/12252-henny-do-wlosow). Coraz częściej te indyjskie kosmetyki można też znaleźć w polskich sklepach drogeryjnych, szczególnie tych, które stawiają na naturalność, jak sklepy ekologiczne. Bez trudu odnajdą coś dla siebie zarówno blondynki, szatynki, rude, brunetki. Te farby działają w ten sposób, że za pomocą naturalnych, bezpiecznych barwników podkreślają piękno włosów, dają im niepowtarzalny odcień. Utrzymuje się on na długo. W przeciwieństwie do chemicznych farb kosmetyk nie tworzy nieestetycznie wyglądających odrostów. Kolor spiera się równomiernie z włosów. Dodatkowo użycie tego wyrobu może wzmocnić strukturę włosa. Stają się one silniejsze, odporne na wiele negatywnych czynników, między innymi na: promienie słoneczne, wiatr, niskie temperatury.

Jak wybrać, żeby być zadowolonym z efektu?

Najkorzystniej wybrać taki odcień produktu, który jest zbliżony do naturalnego koloru włosów. Jest to rozwiązanie najbardziej bezpieczne. Khadi henna pozwoli wzbogacić włosy o nowe tony, ożywić kolor, dodać mu głębi. Naturalna koloryzacja jest bezpieczna i może się na nią zdecydować każda kobieta, niezależnie od jej wieku. Często jest to pierwsza koloryzacja nastolatek oraz osób, które boją się sięgnąć po bardziej drastyczne rozwiązania, niszczące włosy. Zawarte w tym wyrobie składniki nawilżające dbają o włosy, pozwalają im zdrowo rosnąć. Efekt utrzymuje się przez długi czas, dlatego jest to propozycja lepsza niż między innymi 2 tygodniowe farby zmywalne. Jest to artykuł, który polecany jest także tym osobom, które chcą przykryć swoje siwe włosy. Niezależnie od wybranego odcienia farby można liczyć na to, że siwe włosy zostaną pokryte w całości. Wystarczy postępować według zaleceń producenta, żeby móc liczyć na dobre i długotrwałe efekty.

Co znajduje się w składzie?

Często chemiczne farby z amoniakiem podrażniają skórę głowy. Osoby z wrażliwą skórą nie są w stanie ich używać. Kupując Khadi henna, nie ma tego problemu. W składzie są tylko naturalne zioła, które łagodzą podrażnienia skóry głowy, a nie je wywołują. Produkty odpowiednie są dla alergików, czego nie można powiedzieć o wielu artykułach znanych producentów farb dostępnych w standardowej drogerii. W składzie nie ma: silikonów, parabenów, amoniaku ani także olejów mineralnych. Umieszczono tam wiele indyjskich roślin, ziół i owoców, z ich ekstraktów otrzymuje się trwałe barwniki. Nie naruszają one bariery lipidowej skóry.

 

Post Author: Zosia