Site Loader

Marka Khadi to idealny wybór dla osób ceniących sobie moc naturalnych kosmetyków.

Dlaczego henna khadi?

Firma Khadi dostarcza kosmetyków w pełni naturalnych. Receptury tworzone są w oparciu o zasady ajurwedy, której celem jest zapewnienie równowagi ciała, duszy, umysłu i zmysłów.

Jednym z najbardziej cenionych na całym świecie produktów marki jest henna Khadi. Wytwarzana ręcznie z wysokiej jakości ziół, sprawia, że włosy nie tylko nabierają intensywnego odcienia ale również są odżywione, mocniejsze i bardziej lśniące.

Khadi henna dostępna jest w szerokiej palecie barw, począwszy od neutralnego, przez blondy, wszystkie odcienie miedzi i brązów po kolor indygo.

Kolor neutralny nie zmienia koloru włosów ale stosowany jako odżywka między farbowaniami wzmacnia kolor właściwy włosów i dodaje im blasku.

Efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów, dlatego warto przyjrzeć się dostępnym próbnikom kolorów lub efektom koloryzacji osób, które używały już henny Khadi

Przed rozpoczęciem farbowania, należy zapoznać się ze szczegółową instrukcją nakładania henny oraz paletą kolorów aby wybrać odcień idealny i nałożyć hennę we właściwy sposób.

W pełni bezpieczna

Każda henna Khadi jest produktem w 100 % wegańskim. Nie zawiera substancji chemicznych, amoniaku ani drażniących skórę dodatków. W zależności od koloru, złożona jest z innych ziół. Zioła są jedynymi składnikami henny, dlatego też jest bezpieczna do stosowania dla kobiet w ciąży czy osób po chemioterapii.

Hennę Khadi można stosować również do włosów siwych, osłabionych wskutek rozjaśniania i  innych zabiegów kosmetycznych lub w wyniku przebytych chorób.

Jak z każdym innym kosmetykiem, również z tym należy postępować ostrożnie i przed nałożeniem na całość włosów, należy zrobić próbę aby upewnić się, że kolor został dobrany właściwie i czy produkt nie powoduje reakcji alergicznych.

Zgodna z naturą

Markę khadi wyróżnia nie tylko w pełni naturalny skład kosmetyków. Podążając za ajurwedyjską filozofią, kosmetyki wytwarzane są z zachowaniem praw natury. Minimalistyczne opakowania w pełni nadają się do recyklingu. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Technologie i receptury opracowywane są przez mistrzów ajurwedy a cały proces produkcji i dystrybucji odbywa się z zachowaniem zasady równowagi.

Marka Khadi wykorzystuje potęgę roślin pochodzących wyłącznie z certyfikowanych upraw. Każdy produkt posiada certyfikat zapewniający o najwyższej jakości.

 

Post Author: Zosia